BJCA logo
Berkshire Junior Chess

Player info - Daniel Noel
School:not known
Age:over 17
Grade(s):1654 (Berkshire Junior grade)   (see more about grading)
Summary:
2013-14: 1 school team match, 1 county team match
Berks grade: start: 1649, end: 1654, max: 1654
2012-13: 1 tournament, 1 county team match
Berks grade: start: 1644, end: 1649, max: 1649
2011-12: 1 tournament, 3 county team matches
Berks grade: start: 1634, end: 1644, max: 1644
Ranking(s): Under 18: 5
2010-11: 5 tournaments, 4 county team matches
Berks grade: start: 1580, end: 1634, max: 1634
Ranking(s): Under 18: 7
2009-10: 8 tournaments, 5 county team matches
Berks grade: start: 1543, end: 1580, max: 1580
Ranking(s): Under 18: 10
2008-09: 15 tournaments, 10 county team matches
Berks grade: start: 1383, end: 1543, max: 1543
Ranking(s): Under 18: 10
2007-08: 17 tournaments, 7 county team matches
Berks grade: start: 1174, end: 1373, max: 1373
Ranking(s): Under 18: 13
2006-07: 18 tournaments, 1 school team match, 9 county team matches
Berks grade: start: 1129, end: 1174, max: 1230
Ranking(s): Under 11: 3, Under 18: 13
2005-06: 22 tournaments, 2 school team matches, 5 county team matches
Berks grade: start: 982, end: 1129, max: 1129
Ranking(s): Under 11: 3, Under 18: 16, Improvers: +147
2004-05: 11 tournaments, 6 county team matches
Berks grade: start: 856, end: 982, max: 1007
2003-04: 6 tournaments, 1 county team match


Page display options:
Time frame: Default (current and previous season) / All seasons
Sort order: Event Type / Chronological (earliest first) / Reverse Chronological
Content: Events / Opponents


OpponentW-D-LDateResultEvent
Adair, James0-0-3Jan-07LossSAE - Mary Hare School
Mar-10LossUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Mar-11LossUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Agejev, Dimitri1-0-0Oct-05WinSAE - Downs School
Anderson, Scott1-0-0Oct-04WinUnder 9 Trial
Archer-Lock, Adrian0-0-11Oct-04LossSAE - Downs School
May-05LossLightning Tournament
Oct-05LossSAE - Maiden Erlegh
Oct-05LossSAE - Trinity, Newbury
Jan-06LossSAE - St. Nicholas, Hurst (Open Section)
Jan-06LossSAE - Eagle House
Feb-06LossUK Chess Challenge Qualifying Event
Oct-06LossSAE - Downs School
Jan-07LossSAE - Mary Hare School
Jan-08LossSAE - Mary Hare School Training Event
Feb-08LossUK Chess Challenge Qualifying Event
Archer-Lock, Philip11-2-6Feb-04LossSAE - St Michael's, Sandhurst (Under 8)
Oct-04LossSAE - Downs School
May-05WinUK Chess Challenge MegaFinal (Under 9 Boys)
May-05WinLightning Tournament
Sep-05LossSAE - Polehampton (Open Section)
Oct-05LossSAE - Trinity, Newbury
Feb-06WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Apr-06WinUK Chess Challenge Berks Megafinal (Under 10 Boys)
Oct-06WinUnder 11 Trial
Dec-06WinSAE - Dolphin School
Jan-07WinSAE - Mary Hare School
Jan-07LossSAE - Eagle House
Sep-07DrawEvent for Players at Secondary School
Jan-08WinSAE - Mary Hare School Training Event
May-08WinUK Chess Challenge Berkshire Megafinal (Under 12 Boys)
Nov-08LossBerkshire Junior Congress (Under 14)
May-09WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 13 Boys)
May-10WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 14 Boys)
May-11DrawUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 14-15 Boys)
Bakici, Alper2-0-1Nov-04LossUnder 14,11 and 9 Practice Match (Berks Knights v. Dragons)
Apr-06WinUK Chess Challenge Berks Megafinal (Under 10 Boys)
Nov-06WinClaires Court and Ridgeway Society Sixth Annual Chess Festival (Under 11)
Bartlett, Oliver1-0-0Jan-06WinSt. Edwards v. Leighton Park
Bates, Cole1-0-0May-05WinUK Chess Challenge MegaFinal (Under 9 Boys)
Bates, George1-0-0Nov-04WinSAE - Caversham Primary (Under 9 Section)
Beaumont, Anthony1-0-0Apr-06WinUK Chess Challenge Berks Megafinal (Under 10 Boys)
Bicarregui, Michael1-0-0May-08WinUK Chess Challenge Berkshire Megafinal (Under 12 Boys)
Bloomfield, Joe1-0-0Jan-06WinSAE - Aldryngton (Open Section)
Bucknell, Charlie1-0-1Oct-06WinSAE - Downs School
Nov-06LossSAE - St. Mary’s, Mortimer
Caiazzo, Darcy1-0-0Mar-11WinUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Campbell, Rebecca1-0-0Feb-05WinSAE - St. Michael's (Open Section)
Carter, Matthew1-0-0Nov-04WinSAE - Upton House (Open Section)
Chaugny, Mathieu1-0-0Feb-09WinUK Chess Challenge Qualifier at Ridgeway
Chen, Ryan4-0-2Oct-05LossSAE - Maiden Erlegh
Nov-05WinSAE - Upton House (Open Section)
Jan-06WinSAE - St. Nicholas, Hurst (Open Section)
Dec-06LossSAE - Dolphin School
Jan-07WinSAE - Mary Hare School
Jan-08WinSAE - Mary Hare School Training Event
Collington, Struan1-0-0Nov-06WinSAE - St. Mary’s, Mortimer
Collins, Michael1-0-0Nov-08Win8th Claires Court Chess Festival (Under 18)
Couper, Brian2-0-0Feb-06WinSAE - St. Michael's
Mar-06WinSAE - Gorse Ride
Couper, Helen1-0-0Feb-06WinSAE - St. Michael's
Culliford, Michael1-0-0May-05WinUK Chess Challenge MegaFinal (Under 9 Boys)
Cussen, Rebekah1-0-0Jan-06WinSAE - Mary Hare School
Davey, Ben1-0-2Jan-04LossSAE - Mary Hare School, Newbury
Feb-05WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Feb-05LossSAE - St. Michael's (Open Section)
Davey, Rachel1-0-1Jan-06LossSAE - Aldryngton (Open Section)
Jan-06WinSAE - St. Nicholas, Hurst (Open Section)
Davie, James1-0-0Jan-05WinSAE - Mary Hare School
Ehsan, Miyaz1-0-0Jan-07WinSAE - Eagle House
Esteve, Daniel2-0-0Nov-05WinSAE - Upton House (Open Section)
Jan-07WinSAE - St. Nicholas, Hurst
Foo, William0-1-0Feb-09DrawUK Chess Challenge Qualifier at Ridgeway
George, Aaron2-0-0Feb-05WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Oct-05WinSAE - Maiden Erlegh
Goodwin, Sam5-0-7Nov-04WinSAE - Caversham Primary (Under 9 Section)
Sep-05LossSAE - Polehampton (Open Section)
Oct-05WinSAE - Trinity, Newbury
Oct-05LossSAE - Downs School
Nov-05LossClaires Court Schools Tournament (Under 11/10)
Jan-06WinSAE - Mary Hare School
Jan-06LossSAE - St. Nicholas, Hurst (Open Section)
Jan-06WinSAE - Eagle House
Oct-06LossSAE - Trinity, Newbury
Oct-06WinSAE - Downs School
Nov-06LossClaires Court and Ridgeway Society Sixth Annual Chess Festival (Under 11)
Nov-06LossBerkshire Junior Congress (Under 12)
Goodwin, Zoe5-0-1Oct-05LossSAE - Downs School
Jan-06WinSAE - Mary Hare School
Jan-06WinSAE - Eagle House
Oct-06WinSAE - Trinity, Newbury
Oct-06WinSAE - Downs School
Jan-07WinSAE - St. Nicholas, Hurst
Gray, Nicholas1-0-0Oct-05WinUnder 11 Trial
Gritsanchouk, Alexis1-0-0Feb-09WinUK Chess Challenge Qualifier at Ridgeway
Gupta, Vyoma1-0-0Nov-04WinSAE - Upton House (Open Section)
Hallström, Daniel2-0-0May-05WinLightning Tournament
Dec-06WinSAE - Whiteknights (Open Section)
Harding, James1-0-0May-09WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 13 Boys)
Hartley, Ben1-0-0Oct-06WinSAE - Downs School
Hawkins, Angus1-0-0Oct-06WinSAE - Trinity, Newbury
Herring, Isaac4-0-0May-05WinLightning Tournament
Oct-05WinSAE - Downs School
Feb-06WinSAE - St. Michael's
Oct-06WinUnder 11 Trial
Holland, James0-2-3Jan-05DrawSAE - Mary Hare School
Nov-05LossClaires Court Schools Tournament (Under 11/10)
Nov-05DrawSAE - Mortimer St. Mary’s
Feb-06LossUK Chess Challenge Qualifying Event
Mar-10LossUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Hollow, Sam1-0-1Oct-05WinUnder 11 Trial
Nov-05LossClaires Court Schools Tournament (Under 11/10)
Hughes, Jasper1-0-0May-07WinUK Chess Challenge Berks Megafinal (Under 11 Boys)
Husein, Salman1-0-0May-09WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 13 Boys)
Hussain, Junaid5-1-1May-05DrawUK Chess Challenge MegaFinal (Under 9 Boys)
Sep-05WinSAE - Polehampton (Open Section)
Oct-05LossUnder 11 Trial
Nov-05WinSAE - Upton House (Open Section)
Feb-06WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Nov-06WinClaires Court and Ridgeway Society Sixth Annual Chess Festival (Under 11)
Feb-08WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Hussain, Nabeel2-0-0Feb-06WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Feb-08WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Hwang, Robert1-0-1Nov-04LossSAE - Upton House (Open Section)
May-08WinUK Chess Challenge Berkshire Megafinal (Under 12 Boys)
Jane, Tom3-0-0Nov-05WinSAE - Caversham Primary (Open Section)
Jan-06WinSAE - Mary Hare School
Jan-06WinSAE - St. Nicholas, Hurst (Open Section)
Jensen, Harvey4-1-0Feb-06WinSAE - St. Michael's
Dec-06WinSAE - Whiteknights (Open Section)
Feb-09DrawUK Chess Challenge Qualifier at Ridgeway
Mar-10WinUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Mar-11WinUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Kadambadi, Nikhil1-0-0Mar-11WinUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Kang, Amar1-0-0Feb-06WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Kelliher, James1-0-0Dec-06WinSAE - Whiteknights (Open Section)
Kelly, Thomas1-0-0May-09WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 13 Boys)
Khandekar, Varun4-0-0Nov-06WinSAE - St. Mary’s, Mortimer
Dec-06WinSAE - Dolphin School
Dec-06WinSAE - Whiteknights (Open Section)
Jan-07WinSAE - St. Nicholas, Hurst
Kirk, James3-0-0Oct-04WinUnder 9 Trial
Feb-06WinSAE - St. Michael's
Mar-06WinSAE - Gorse Ride
Kujirai, Yusei1-0-0Nov-08Win8th Claires Court Chess Festival (Under 18)
Lant, Tom1-0-0Mar-10WinUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Lindsay, Malcolm1-0-0Sep-05WinSAE - Polehampton (Open Section)
Lockyear, Olivia1-0-0Oct-06WinSAE - Trinity, Newbury
Main, Michael1-0-0Feb-05WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Maini-Thompson, Sapan1-0-0Jan-06WinSAE - Eagle House
Manton-Jones, Alexander2-0-1Feb-05LossSAE - St. Michael's (Open Section)
Nov-05WinClaires Court Schools Tournament (Under 11/10)
Nov-09WinBerkshire Junior Congress (Under 14-18)
Matthews, Alex3-0-0Jan-07WinSAE - Eagle House
Nov-08Win8th Claires Court Chess Festival (Under 18)
Feb-09WinUK Chess Challenge Qualifier at Ridgeway
Matthews, Jonathan0-0-1Feb-08LossUK Chess Challenge Qualifying Event
Maturu, Harsha1-0-0Oct-04WinSAE - Reading School
McFaul, Thomas0-0-1Feb-05LossUK Chess Challenge Qualifying Event
McLeish, Callum1-0-0Oct-05WinSAE - Trinity, Newbury
Mitchell, Florence0-0-1Oct-05LossUnder 11 Trial
Morris, Toby1-0-0Nov-04WinSAE - Caversham Primary (Under 9 Section)
Mortimer, Henry1-0-0Nov-06WinSAE - St. Mary’s, Mortimer
Mortimer, Toby1-0-0Oct-06WinSAE - Trinity, Newbury
Nanayakkara, Asitha0-0-1Feb-06LossMaiden Erlegh v. St. Edwards
Ohashi, Kazuka1-0-0Jan-06WinSAE - Eagle House
Palka, Duncan3-0-1Oct-04LossSAE - Reading School
Jan-05WinSAE - Mary Hare School
Nov-05WinSAE - Mortimer St. Mary’s
Sep-07WinEvent for Players at Secondary School
Palka, Edmund0-1-3Jan-05LossSAE - Mary Hare School
Feb-05DrawUK Chess Challenge Qualifying Event
Oct-05LossSAE - Downs School
Nov-05LossSAE - Mortimer St. Mary’s
Papachristos, Maximillian5-0-1Oct-06WinSAE - Trinity, Newbury
Dec-06WinSAE - Whiteknights (Open Section)
Nov-08WinBerkshire Junior Congress (Under 14)
May-09WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 13 Boys)
May-10LossUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 14 Boys)
May-11WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 14-15 Boys)
Passau, Joe1-0-0May-05WinUK Chess Challenge MegaFinal (Under 9 Boys)
Pearson, Adam1-0-0Oct-06WinUnder 11 Trial
Pena-Walsh, Tomas5-0-1Oct-04LossUnder 9 Trial
Nov-04WinSAE - Caversham Primary (Under 9 Section)
Nov-04WinUnder 14,11 and 9 Practice Match (Berks Knights v. Dragons)
Oct-05WinUnder 11 Trial
Apr-06WinUK Chess Challenge Berks Megafinal (Under 10 Boys)
Nov-06WinClaires Court and Ridgeway Society Sixth Annual Chess Festival (Under 11)
Rahman, Zoheb0-1-0Jan-06DrawSAE - Aldryngton (Open Section)
Ralph, Bradley1-0-0Oct-04WinUnder 9 Trial
Ren, YanFeng2-0-0Dec-06WinSAE - Dolphin School
May-10WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 14 Boys)
Rennie, James1-0-0Mar-10WinUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Reynolds, Alex1-1-0Mar-10WinUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Mar-11DrawUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Reynolds, Edward1-0-0May-11WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 14-15 Boys)
Richardson, Jamie1-0-0Nov-06WinSAE - St. Mary’s, Mortimer
Robinson, Ben4-0-0May-05WinLightning Tournament
Oct-05WinSAE - Trinity, Newbury
Nov-05WinBerkshire Junior Congress (Under 10)
Jan-06WinSAE - Mary Hare School
Robinson, Edward1-0-0Feb-04WinSAE - St Michael's, Sandhurst (Under 8)
Robinson, Peter1-0-0Dec-06WinSAE - Dolphin School
Robinsonx, Thomas1-0-0Feb-04WinSAE - St Michael's, Sandhurst (Under 8)
Rodman, Ben1-0-0Nov-08Win8th Claires Court Chess Festival (Under 18)
Rogers, Elliot1-0-0Oct-05WinSAE - Downs School
Rogers, Reece9-0-0Sep-05WinSAE - Polehampton (Open Section)
Oct-05WinSAE - Maiden Erlegh
Oct-05WinSAE - Trinity, Newbury
Nov-05WinClaires Court Schools Tournament (Under 11/10)
Jan-06WinSAE - Mary Hare School
Oct-06WinUnder 11 Trial
Jan-07WinSAE - Eagle House
May-07WinUK Chess Challenge Berks Megafinal (Under 11 Boys)
Sep-07WinEvent for Players at Secondary School
Rowe, Stephen5-0-0Oct-04WinUnder 9 Trial
Nov-04WinSAE - Upton House (Open Section)
Nov-04WinSAE - Caversham Primary (Under 9 Section)
Oct-05WinSAE - Downs School
Jan-06WinSAE - Mary Hare School
Salvini, Zach0-1-0Nov-09Draw9th Claires Court Chess Festival (Under 18)
Sarson, Jamie1-0-0Mar-11WinUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Selwood, Stephen2-0-0Nov-04WinUnder 14,11 and 9 Practice Match (Berks Knights v. Dragons)
Jan-06WinSAE - Aldryngton (Open Section)
Shapland, Henry1-0-0Jan-07WinSAE - St. Nicholas, Hurst
Silvester, James1-0-1Feb-05LossUK Chess Challenge Qualifying Event
Feb-05WinSAE - St. Michael's (Open Section)
Smith, Bradley1-0-0May-07WinUK Chess Challenge Berks Megafinal (Under 11 Boys)
Smith, Jonathan1-0-0Mar-06WinSAE - Gorse Ride
Smith, Michael2-0-1Oct-04WinSAE - Reading School
Nov-05WinSAE - Caversham Primary (Open Section)
Mar-06LossSAE - Gorse Ride
Smith, Richard1-0-1Nov-05LossSAE - Caversham Primary (Open Section)
Mar-10WinUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Spencer, Robert1-0-0Feb-05WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Spyrou, Alexis4-1-1Nov-04LossSAE - Caversham Primary (Under 9 Section)
May-05DrawUK Chess Challenge MegaFinal (Under 9 Boys)
Oct-05WinUnder 11 Trial
Nov-05WinSAE - Caversham Primary (Open Section)
Apr-06WinUK Chess Challenge Berks Megafinal (Under 10 Boys)
May-07WinUK Chess Challenge Berks Megafinal (Under 11 Boys)
Sritharan, Prajive1-0-0Nov-09Win9th Claires Court Chess Festival (Under 18)
Stain, Matthew1-0-0Sep-05WinSAE - Polehampton (Open Section)
Starley, David1-0-0May-10WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 14 Boys)
Starley, Robert9-0-2May-05WinLightning Tournament
Oct-05LossSAE - Maiden Erlegh
Nov-05WinSAE - Caversham Primary (Open Section)
Jan-06WinSAE - Eagle House
Dec-06WinSAE - Dolphin School
Dec-06WinSAE - Whiteknights (Open Section)
Jan-07WinSAE - St. Nicholas, Hurst
Sep-07WinEvent for Players at Secondary School
Nov-08Win8th Claires Court Chess Festival (Under 18)
Nov-09WinBerkshire Junior Congress (Under 14-18)
Nov-09Loss9th Claires Court Chess Festival (Under 18)
Stenning, Harry1-0-0Nov-05WinSAE - Mortimer St. Mary’s
Sudhakar, Monishsujay0-1-0Nov-09DrawBerkshire Junior Congress (Under 14-18)
Temba, Owen1-0-0Oct-04WinSAE - Downs School
Thomas, Jed1-0-0Mar-06WinSAE - Gorse Ride
Thompson, William2-0-0Jan-04WinSAE - Mary Hare School, Newbury
Oct-04WinSAE - Reading School
Toohey, Alex1-0-0Feb-04WinSAE - St Michael's, Sandhurst (Under 8)
Torrance, Daniel1-0-0May-08WinUK Chess Challenge Berkshire Megafinal (Under 12 Boys)
Trice, Ashley3-0-0Feb-05WinSAE - St. Michael's (Open Section)
Nov-05WinSAE - Upton House (Open Section)
Oct-06WinSAE - Trinity, Newbury
Tunstall, George0-2-2May-05LossLightning Tournament
Feb-06LossUK Chess Challenge Qualifying Event
Nov-09DrawBerkshire Junior Congress (Under 14-18)
Mar-11DrawUK Chess Challenge Qualifier at Sonning Common
Vandersluis, Ben0-0-4Oct-04LossSAE - Reading School
Nov-04LossSAE - Upton House (Open Section)
Nov-05LossSAE - Upton House (Open Section)
Feb-06LossSAE - St. Michael's
Varady, Fenton1-0-0Nov-05WinClaires Court Schools Tournament (Under 11/10)
Vonchek, James1-0-0Mar-07WinEagle House v. St. Edward's
Wadsworth, Matthew4-0-0Jan-07WinSAE - St. Nicholas, Hurst
Jan-07WinSAE - Eagle House
Sep-07WinEvent for Players at Secondary School
Feb-08WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Walder, Joseph2-0-0Nov-05WinSAE - Mortimer St. Mary’s
Nov-06WinSAE - St. Mary’s, Mortimer
Ward, Ben1-0-0Feb-09WinUK Chess Challenge Qualifier at Ridgeway
Waterson, Giles1-0-0May-11WinUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 14-15 Boys)
Weston, Timothy1-0-0Jan-05WinSAE - Mary Hare School
Wilks, George0-0-1Jan-07LossSAE - Eagle House
Williams, Leigh1-0-0Jan-05WinSAE - Mary Hare School
Wilson, Robin1-0-0Jan-06WinSAE - St. Nicholas, Hurst (Open Section)
Wise, Edward1-0-1Feb-05LossSAE - St. Michael's (Open Section)
Jan-06WinSAE - Aldryngton (Open Section)
Wise, Frances3-0-0Jan-04WinSAE - Mary Hare School, Newbury
Feb-04WinSAE - St Michael's, Sandhurst (Under 8)
Oct-04WinSAE - Downs School
Wong, Jamie1-0-1Jan-04WinSAE - Mary Hare School, Newbury
Oct-04LossUnder 9 Trial
Wong, Kevin0-0-2Jan-04LossSAE - Mary Hare School, Newbury
Oct-04LossSAE - Downs School
Yates, Susie0-0-1Jan-04LossSAE - Mary Hare School, Newbury
Ynojosa, Angelica1-0-0Feb-08WinUK Chess Challenge Qualifying Event
Ynojosa, Felix Jose0-0-6May-07LossUK Chess Challenge Berks Megafinal (Under 11 Boys)
Feb-08LossUK Chess Challenge Qualifying Event
May-08LossUK Chess Challenge Berkshire Megafinal (Under 12 Boys)
Feb-09LossUK Chess Challenge Qualifier at Ridgeway
May-09LossUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 13 Boys)
May-10LossUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 14 Boys)
Yokota, Kazuki1-0-0Oct-06WinUnder 11 Trial
Zhang, Roy1-2-6Oct-05WinSAE - Maiden Erlegh
Nov-05LossSAE - Caversham Primary (Open Section)
Nov-05LossSAE - Upton House (Open Section)
Nov-05LossSAE - Mortimer St. Mary’s
Mar-06LossSAE - Gorse Ride
Oct-06LossUnder 11 Trial
Nov-06LossClaires Court and Ridgeway Society Sixth Annual Chess Festival (Under 11)
Jan-08DrawSAE - Mary Hare School Training Event
May-11DrawUK Chess Challenge Berkshire MegaFinal (Under 14-15 Boys)

Totals: 216 wins, 17 draws, 82 losses